قالب سایت فروشگاهی ۱

 قالب فروشگاهی کات شاپ

مناسب برای طراحی انواع فروشگاه اینترنتی :

 فروشگاه لوازم خانگی ، فروشگاه آنلاین لوازم الکترونیک، فروشگاه آنلاین ساعت، فروش ابزارهای مختلف ، فروشگاه غذا ،کالاهای دیجیتالی ، فروشگاه مد و لباس، فروشگاه پوشاک ، فروشگاه موبایل ، فروشگاه بدلیجات و هر فروشگاه آنلاین دیگیر که در ذهن شماست را میتوانید با این پوسته فروشگاهی وردپرس راه اندازی نمایید.

یکی از مهمترین ویژگی های این قالب فروشگاهی داشتن پنل طراحی صفحه ساز دراگ دراپ این ویژگی به شما این اجازه را می دهد تا المان ها، بنرها، و محصولات داخل فروشگاه را با ظاهر و چیدمان متناسب سلیقه تان را طراحی کنید. درست مانند یک فروشگاه بزرگ و شیک که دکوراسیون آن را با سلیقه خودتان طراحی و اجرا و قفسه بندی کنید.

یکی دیگر از قابلیت های فالب فروشگاهی کات شاپ بهینه بودن آن برای موتور های جستجو است این قالب با حد اقل کدنویسی برای لود سریع و متناسب با استانداردهای موتورهای جستجوگر طراحی و پیاده سازی شده و برای داشتن یک فروشگاه آنلاین و سئو شده انتخاب خوبی خواهد بود.

مگا منوی بسیار حرفه ای ، داشتن تایمر معکوس زمان ، بنرهای بسیار جذاب درسایت ، دسته بندی های بیشمار و حرفه ای ، اسلایدر های محصولات و بالای سایت ، هدر های بی شمار ، ایجاد فوتر نامحدود ، هماهنگی کامل با ووکامرس مهمترین عوامل یک قالب فروشگاهی وردپرس هست که کات شاپ همه این ویژگی ها رو در خودش داره ..

اگر بدنبال راه اندازی یک فروشگاه آنلاین هستید اگر می خواهید در کوتاهترین زمان وارد دنیای کسب و کارهای اینترنتی شوید و بعد از مدتی تلاش و فعالیت سهم مطلوبی از فروش های اینترنتی را برای خود رغم بزنید همین الانم دیر است هم اکنون فروشگاه اینترنتی خود را با قالب فروشگاهی کات شاپ راه اندازی کنید،

0
تعداد نصب

[estimation_form form_id="4"]