پرسش های متداول


سوالات متداول


شما میتوانید دامین خود را بین یک تا پنج سال تمدید نمایید اما درمورد هاست با توجه به ارتقاء روزانه امکانات و نیز تغییرات نرخ ارز امکان تمدید بیش از یک سال وجود ندارد.

هاست (Host) در زبان انگلیسی به معنی میزبان است. یعنی میزبانی سایت شما برعهده شرکتی است که شما انتخاب کردید. Host یک کامپیوتر تحت شبکه است که توسط cpanel سایت شما کنترل می شود. محتوای این کامپیوتر یک سیستم عامل است که شما انتخاب کردید لینوکس یا ویندوز. و در درایو های دیگر محتوایی که شما از طریق cpanel برای سایت خود ریخته اید وجود دارد. پس Host هم یک کامپیوتر است که با وسایل جانبی پیشرفته و مودم های مخصوص ، به cpanel متصل شده و در شبکه اینترنت پخش می شود.

دامنه در حقیقت نام وب سایت شما می باشد که از دو قسمت نام و پسوند تشکیل شده است. پسوندهای بین الملی رایج عبارتند از .com ،.net و .org که دارای مصارف عمومی می باشند و هر یک به ترتیب معرف سایتهای تجاری (Commercial) ، شبکه (Network) و سازمانی یا غیر انتفاعی (Organization) می باشند. در ثبت این دامنه ها هیچ محدودیتی وجود ندارد ولی نامها با اولویت درخواست ثبت می شوند

وبساز برای پشتیبان گیری (بکاپ) سایت شما هیچ تعهدی ندارد چرا که شما موظف هستید روزانه از سایت خود بکاپ بگیرید تا در صورتی که تغییر و یا مشکلی ایجاد کردید آن را بتوانید بازگردانی کنید. ما این پیشنهاد را می کنیم که حتما از سایت تان روزانه بکاپ بگیرید.

وبساز برای  کاربران عزیز پشتیبانی از طریق تیکت – تلفن – تلگرام را در نظر گرفته تا بتواند بهترین پشتیبانی را به کاربران ارائه کند

بله . شما بعد از خرید قالب اجازه دارید تمام قسمت ها را تغییر بدید و هر مطلب یا متنی که در سایتتان هست را تغییر بدید

همان طور که میدانید وردپرس در زمینه سئو یکی از قدرتمندترین cms های دنیاست. با در نظرگرفتن این نکته مهم که هسته سایتهای راه اندازی شده توسط سی فایو ، وردپرس است درمی یابیم که این سایتها از نظر سئو نیز جزء بهترینها هستند.

وارد مدیریت سایت خود شوید ابتدا در قسمت تنظیمات تیک مربوط به نام نویسی را زده و بعد ذخیره کنید عضویت شما فعال می گردد.